KONST / Litografier / Färglitografi 14298133
nr 1429 8133
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
"Altaret". Signerad, numrerad 16/325. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Färglitografi, bildmått: 44x32 cm, yttermått inklusive ram: 58x45
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 november 2021
kl 19:22:57
1/11 18:19:45
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa